Kategórie

Viac informácií

Každý deň je dôvod na úsmev

Knižka čerstvo vytlačená. Pri objednávke môžete zadať požiadavku na venovanie.

Autor napíše vaše venovanie pochopiteľne s osobným podpisom.

Návod na používanie:

  1. Pred čítaním tejto literatúry, odporúčame navštíviť toaletu. Škody spôsobené únikom telesných kvapalín, môžu byť zapríčinené nečakaným výbuchom smiechu.
  2. Ak plánujete použiť čítanie tejto literatúry na spoločenskej akcii, odporúčame zhlboka dýchať, koncentrovať sa a mať na pamäti, že smiech prichádza bez akéhokoľvek upozornenia a často sa stáva, že sa všetci rehocú už pri pohľade jedna na druhého a dochádza tak k davovej reakcii, keď sa ľudia smejú navzájom.
  3. Dôležité je, aby ste pri čítaní, alebo počúvaní textov, nejedli, nepili a nenahýbali sa z okien či cez zábradlia. Nikdy sa nedá vopred odhadnúť čo nečakaný výbuch smiechu spôsobí.
  4. Upozorňujeme, že čítanie z tejto literatúry na spoločenských podujatiach spôsobí vašu obľúbenosť ako baviča spoločnosti, ktorého budú všetci zbožňovať a s radosťou pozývať na ďalšie podujatia, čo môže spôsobiť syndróm celebritných osobností.

Ak začnete čítať vtip na jednej stránke, často je pokračovanie až na stránke nasledujúcej. Je to spôsobené tým, že ak neprekonáte vašu zvedavosť, môžete sa smiať donekonečna, čo blahodarne pôsobí na váš kardiovaskulárny systém, čo spôsobí pravdepodobne váš krajší a dlhší život plný pohody

Ak chcete darovať radosť, úsmev a veselú myseľ, môžete darovať túto knižku. Humorom sa nič nedá pokaziť, ale naopak, potešiť.

Prajeme Vám krásny a dlhý život, plný pohody.Úvery pre podnikateľov

Plenkall Money - podnikateľské úvery